Sitemize üye iseniz
aşağıdaki formu kullanınız.
Üyeliğiniz yoksa yeni üyelik kaydı yapınız

Şifremi unuttum               Aktivasyon emaili
Email adresiniz Şifreniz
26 Mayıs 2016
Kocaeli / C Değiştir

Mangalbaşı Recebin Yeri, En” İyi Lezzet Noktası”

12yıldır Şekerpınar’da kendin pişir kendin ye olarak faaliyet gösteren Mangalbaşı Receb’in Yeri ülke çapında olduğu gibi yurtdışında da ilgi uyandırmaya başladı. Kendine has Et Lokantacılık anlayışı geliştiren işletme www.odtuemd.org.tr tarafından ülkemizin lezzet noktalarından birisi olarak tanıtılırken, pek çok tanınmış gurme yazarı ve sitesi de Şekerpınar’da faaliyet österen bu Lezzet Noktası’ndan övgüyle bahsediyor.

16 Mayıs 2012 Çarşamba 15:26
Mangalbaşı Recebin Yeri, En” İyi Lezzet Noktası”

 

“HER YERDEN MÜŞTERİ GELİYOR!”

 

Şekerpınar’da Köprü Bağlantı yolunun tam üzerindeki işletmeyi ziyaret ediyoruz. Mangalbaşına yaklaşınca mis gibi pişmiş etler burnumuza vururken, içerisinin tıklım tıklım müşteri olduğunu ve işletme personelinin de arı gibi çalıştıklarnı görüyoruz. Bizi güler yüzüyle İşletme’nin Sahibi Recep Yetim karşılıyor. Masalarımıza oturur oturmaz kusursuz hizmet başlıyor. İşletme Sahibi Recep Yetim, işlerini bu işi sürdürecek olan oğlu Semavi Yetim’in üstlenmesinden de memnun, onunu yönetiminde arı gibi çalışan yaklaşık 15 kişilik personelinden de memnun. Buraya sadece Gebze ve çevresinden değil, İstanbul ve Kocaeli merkez olmak üzere başka yerlerden gelen seçkin müşteriler de bulunuyor. Bir taraftan Maret Marka kırmızı etlerimizle, işletmeye has yine aynı marka etten hazırlanan köfteleri ve Şen Piliç’in tavuk etlerini mangala dizerken, bir anda masamız donatılıyor. Ve bu başarının nedenini hemen yanı başımızda duran  İşletme Sahibi Recep Yetim’e soruyoruz.

 

“MÜŞTERİ MEMNUNİYETİMİZ  BİZİM HER ŞEYİMİZ!”

 

 Recep Yetim, “Yıllardır müşterilerimizle aramızda güvene dayanan bir ilişkimiz var. Verdiğimiz hizmet kalitesinden ötürü kısa sürede markalaştık” dedi. Kaliteyi her zaman ön planda tuttuklarını belirten Recep Yetim, “Menşei belli olmayan yerlerden et almıyoruz. Etimiz Maret’ten tavuğumuz ise Şen Piliç’ten gelir.  Müşterilerimizde etimizin lezzetini bildiği için son krizlerden etkilenmedik” dedi. 

İşletmedeki günlük koşuşturmayı görünce, buranın her gün böyle olduğunu söylüyor Recep Bey. Recep Bey, “ Ben bu işi yıllar önce Tuzla’da başlattım. Şimdi buradayız ve müşterilerimizin damak tadına hitap ediyoruz” diyor. Bu başarı hikayesi  Recep Bey’in yıllar önce gelmiş olduğu Bulgaristan’a da ulaşmış durumda. Ve bir çok hemşerisi ona oraya da yatırım yapmasını istiyor. Ama son söz elbette onda. (YILMAZ IŞIK)

 

İŞLETME İRTİBAT: Şekerpınar mahallesi, Muhsin Yazıcıoğlu Caddesi. N0: 85/C

Tel: (0262) 658 94 52  ÇAYIROVA-KOCAELİ

 

Üye olmayan okurlarımızın yorumları "Misafir" kullanıcı adıyla yayınlanmaktadır.

Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!

   
Misafir  21 Ekim 2012 Pazar  14:15
RECEP ABİNİN YERİ HARİKADIR HERKES GITMELİDİR ON UZERIN ON

BU GÜNKÜ GAZETEMİZ        DERGİMİZ
En Çok Okunanlar
Koşulsuz Sevgi
Koşulsuz Sevgi
Tür: Dans
Skunk Kuzey Londra'da yaşayan şeker hastası bir kızdır. Fakat geçirdiği şiddetli ve olaylı yaz tatili sonrası, hayatındaki masumiyet de uçup gidecektir... Hem sinemada hem de sahne sanatlarında oyunculuk ve yönetmenlik yönleriyle tanınan Rufus Norris’in ilk sinema filmi olan yapım, Daniel Clay’in romanından Mark O'Rowe tarafından uyarlandı. 2012 Cannes Film Festivali Eleştirmenler Haftası'nda açılış filmi olarak gösterilen yapımın müzikleri de Damon Albarn imzasını taşıyor. Başrollerde ise Cillian Murphy, Tim Roth ve Robert Emms yer alıyor.
1.875 %-9 51.338 % 0.94
2.437 %10 94.32 %5,5